tel. 507 186 492 / tel. 517 387 439

 

TOP PRODUKTY

GENLOG CAMO PROGREEN FEEDER

Genlog Camo Progreen Feeder

Żyłka przeznaczona dla wędkarzy feederowych. Dzięki kolorystyce Camo staje się niewidoczna dla ryb. Dedykowana dla startów w zawodach. Posiada wysoką wytrzymałość na węźle, jest wysoce odporna na ścieranie, oraz działanie promieni UV. Nie skręca się, równoległe nawinięcie gwarantuje zachowanie właściwości. Szybko tonąca, zaprojektowana specjalnie dla techniki feederowej. Niska rozciągliwość daje całkowitą kontrolę nad zestawem. Dostępna w szpulach 150 metrowych.

GENLOG ALLROUND ORANGE RANGE

GENLOG ALLROUND CHALLENGE ORANGE RANGE

Genlog Allround Challenge Orange Range to najnowsza generacja zaawansowanej technologicznie żyłki  wędkarskiej. Posiada wysoką wytrzymałość na węźle, jest bardzo odporna na ścieranie, oraz promienie UV. Równoległe nawinięcie gwarantuje zachowanie właściwości. Rekomendowana do wszystkich metod wędkarskich.

GENLOG FEEDER BOX

GENLOG FEEDER BOX

Profesjonalny kosz wędkarski dla wędkarzy wyczynowych w szczególności dla feederowców. Niepowtarzalna konstrukcja wykona z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium, 6 regulowanych nóg, obrotowy fotel oraz stabilność i trwałość to charakterystyczne cechy użytkowe, które sprawiają, że nasz BOX to najwyższa półka.

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY FILM

DECODER 3000FFD

Perfekcyjny kołowrotek najnowszej generacji, stworzony i przeznaczony do metody feeder.
Posiada unikatową super lekką, wytrzymałą i nowoczesną węglową obudowę i pokrętło hamulca.

Specjalnie zaprojektowana aluminiowa szpula z charakterystyczną dużą średnicą, dzięki czemu możemy wykonywać dalekie i bardziej precyzyjne rzuty.

SUBSKRYBUJ NAS I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

KONTAKT

GENLOG EUROPE  Sp. z o.o.

Tel.: +48 507 186 492

Tel.: +48 517 387 439

E-mail:  OFFICE@GENLOG.PL

E-mail:  GENLOG.EUROPE@o2.PL