tel. 507 186 492 / tel. 517 387 439

KLUBOWE FEEDEROWE MISTRZOSTWA POLSKI 2019

 

Pierwsze Klubowe Mistrzostwa Polski Przeszły do historii.

To było wybitnie ważne wydarzenie dla naszej firmy jak i dla naszych zawodników.

Miejscem zmagań była druga, co do wielkości rzeka w Polsce, czyli Odra.

Co, prawda w przyujściowym odcinku z reguły ma ona dość łagodny charakter, jednak przez ostatnie wezbrania rzek będących w jej dopływie, siła nurtu wyraźnie przyśpieszyła.

Dodatkową trudnością był bardzo silny wiatr, który przeszkadzał w precyzyjnym umieszczeniu zestawu.

Tak duża rzeka to olbrzymie wyzwanie dla zawodników, które wymaga bardzo dużego doświadczenia.

Odra w Szczecinie jest bardzo trudna technicznie, trzeba spełnić wiele czynników, które będą decydowały o końcowym wyniku.

Fundamentem i podstawowym elementem całej taktyki, było odpowiednie wygruntowanie (wyszukanie rynien gdzie są największe skupiska ryb) i dobór odpowiednich koszyków zanętowych, aby zestawy były stabilne i odpowiednio prezentowały podaną przynętę.

Duże znaczenie miało samo „ustawienie” zawodnika, które musiało być „dalekie i wysokie”, ze względu na podwodne kamienne skarpy, które mocno utrudniały wyholowanie ryb.

Po treningu , wiadomym było , że rybami dominującymi i dającymi najwięcej punktów będą leszcze i krąpie , a pozostałe gatunki będą jedynie przyłowem (płoć, rozpiór, okoń).

Niestety duże leszcze jeszcze nie były w formie po odbytym tarle i słabo współpracowały.

Co prawda trafiały się bonusy za 1500 , a nawet 2000pkt, (bonus za 2000pkt wyholował Patryk Perka z naszego zespołu) jednak dominowały ryby za 200-500pkt.

Kluczem do naszego sukcesu, było odpowiednie podanie zanęty, która trzymała ryby praktycznie przez 5 godzin każdej tury. Mieszanki jakich używali nasi zawodnicy były skomponowane na zanętach Genlog takich jak Number 1, Feeder Master Cup oraz Germina Futter.

Ryb w łowisku było dużo i samo zaproszenie do stołu nie było zbyt trudne.

Cała sztuka polegała na utrzymaniu ryb, aby nie spłynęły ze stanowiska.

Zaproszenie do stołu musiało być „typu szwedzkiego”, czyli dużo z dużym wyborem, aby zaspokoić każdy rybi gust.

Przy tak trudnych i wymagających warunkach udało nam się zdobyć Vice Mistrzostwo Polski, jako jedyni mieliśmy 4 razy sektorowe jedynki (2 x Remigiusz Zielonka, 2 x Zbyszek Kępiński) i zrobiliśmy największy wynik sektorowy całych zawodów, (Zbyszek Kępiński ) , co przedstawia bardzo wysoki poziom naszych wspaniałych zawodników, oraz ugruntowuje, najwyższą jakość produktów.

Tylko udział i skuteczne łowienie w zawodach poziomu mistrzowskiego pokazuje klasę naszego Teamu i sprzętu oraz jest dowodem , że kierunek naszych działań jest właściwy.

Gratulujemy zwycięskiej drużynie wygranej i dziękujemy pozostałym za możliwość uczestnictwa i rywalizacji w historycznej imprezie.

Najważniejsze jednak zostawiamy na koniec tego podsumowania.

Jako firma przesyłamy szerokie podziękowania do osób, bez których naszego wspólnego sukcesu by nie było, każdy z was jest dla nas ważną cząstką całości, która tworzy filar naszych sportowych sukcesów.

Zatem dziękujemy (kolejność bez znaczenia ) :

Kamilowi Kwocz

Patrykowi Perka

Zbigniewowi Kępińskiemu

Remigiuszowi Zielonce

Mateuszowi Wołoszyk

Sebastianowi Dykowskiemu

 

Dziękujemy i pozdrawiamy

GENLOG FEEDER TEAM

 

SUBSKRYBUJ NAS I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

KONTAKT

GENLOG EUROPE  Sp. z o.o.

Tel.: +48 507 186 492

Tel.: +48 517 387 439

E-mail:  OFFICE@GENLOG.PL

E-mail:  GENLOG.EUROPE@o2.PL