fbpx

SURFFEEDER PULSAR dł. 4,2 m c.w. do 200 g

Strona główna > Blog > Aktualności > Opinie, testy > SURFFEEDER PULSAR dł. 4,2 m c.w. do 200 g

Wędziska SURFFEEDER PULSAR dł. 4,2 m c.w. do 200 g nie mogło zabraknąć w moim arsenale. Podczas każdego wędkowania ten kij służy mi do wstępnego nęcenia dużym koszem rozm. 5 x 7 cm.

PULSAR ma potężną siłę, dzięki której nęcenie dużymi „wałkami” na dystansie 60 m nie stanowi problemu. Jest bardzo celny, w czym zasługę mają sztywność poszczególnych części blanku, odpowiednia konstrukcja, długość blanku nad kołowrotkiem i odpowiednio długi dolnik. PULSAR nadaje się do ciężkiego łowienia w nurcie, gdzie trzeba odpowiednio postawić naprawdę ciężki koszyk, co jest nieodzowne do skutecznego łowienia ryb. Serdecznie polecam każdemu, kto jest bardzo wymagający i szuka takiego kija do zadań specjalnych. 🙂
Kamil Kwocz GENLOG Feeder Team


Opis katalogowy wędziska:
Genlog Surffeeder Pulsar to jedyny taki produkt na rynku, hybryda wędziska surfcastingowego i klasycznego feedera. Zaprojektowana zarówno do łowienia z morskiej plaży jak i w wielkich, głębokich rzekach i jeziorach.

Wyprodukowana w najnowszej technologii SPACE CARBON TECHNOLOGY. Posiada dużą wytrzymałość dzięki – mówiąc w dużym skrócie – zastosowaniu bardzo sztywnych włókien węglowych SC40, co umożliwia precyzyjne i dalekie wyrzuty.

Idealnie nadaje się do ciężkiej gruntówki podczas łowienia gruntowego sumów, karpi, sandaczy, brzan oraz jako ciężkim feederem rzecznym w miejscach z bardzo mocnym uciągiem. Dwie węglowe szczytówki o różnej sztywności sprawiają, że bez problemów dostosujemy się do warunków na łowisku i czynią z tego wędziska bardzo uniwersalne narzędzie połowu. Wyposażona w precyzyjnie rozłożone przelotki klasy SiC i solidny uchwyt kołowrotka.

Opracował Waldemar Ptak

Facebook
YouTube
Instagram